Infor redukuje pracovní náklady v rámci skladů

Share
Labor Forecasting v rámci řešení Infor SCM Warehouse Management plánuje a předpovídá potřebu personálu v souladu s poptávkou v dodavatelském řetězci

Las Vegas, USA (Inforum) -  září 10, 2007

Infor ohlásil dostupnost Labor Forecasting, nového modulu v rámci řešení Infor SCM Warehouse Management, jež umožňuje organizacím účinně predikovat, plánovat a řídit své pracovní kapacity ve skladu. Labor Forecasting rozšiřuje možnosti řešení Infor SCM Warehouse Management, ohlášeného před čtyřmi měsíci. Modul obsahuje funkčnosti postavené na řešení Infor PM Business Specific Analytics z řady produktů Performance Management (PM).

 

O společnosti Infor

Infor dodává integrovaná podniková řešení a samostatné produkty, které zákazníkům pomáhají zvládat nejrůznější výzvy v oblasti plánování podnikových zdrojů, řízení dodavatelského řetězce, řízení vztahů se zákazníky a dodavateli, správy aktiv, řízení životního cyklu produktu, finančního řízení, řízení výkonnosti a business intelligence. S více než 8 100 zaměstnanci a prostřednictvím zastoupení ve více než 100 zemích poskytuje Infor podniková řešení více než 70 000 zákazníkům.  

 

Kontakt pro média:

Infor

Tanja Hossfeld

+49 89 800611-115

tanja.hossfeld@infor.com

 

Myr Communication

Miroslav Fribert

+420-281 983 184

miroslav@myr.cz

Kontakty pro média

Kontakty pro média - Americas

Dan Barnhardt
U.S.A. and Canada
Phone:+1 646 336 1731
Email:dan.barnhardt@infor.com

Claudia Vazquez
Latin America
Phone:+54 11 4010 8079
Email:claudia.vazquez@infor.com

Kontakty pro média - Europe, Middle East and Africa

Richard Moore
United Kingdom, Southern Europe,
Middle East and Africa
Phone:+44 121 615 8189
Email:richard.moore@infor.com

Tanja Hossfeld
Central, Northern and Eastern Europe
Phone:+49 172 7481 111
Email:tanja.hossfeld@infor.com

Kontakty pro média - Asia Pacific and Japan  

Phyllis Tan
Phone:+65 9799 9133
Email:phyllis.tan@infor.com

Kontakt pro analytiky

Sharon Sulc
Phone:+1 614 537 6634
Email:sharon.sulc@infor.com



Stáhnout logo Infor (instrukce v angličtině)

Specialized by industry.
Engineered for speed.

HomeSoukromí | Právní ujednáníMapa stránek

Copyright 2017. Infor. Všechna práva vyhrazena.